Busy do Niemiec – województwo dolnośląskie

Miastem, które od wieków funkcjonuje na styku wielu kultur, jest Wrocław. Nawet etymolodzy spierają się o jego nazwę i część wywodzi ją z niemieckiego „Breslau”. O urokach tej metropolii oraz całego województwa dolnośląskiego napisano wiele książek. Istotne są jednak informacje o wpływie niemieckim na kulturę oraz codzienność mieszkańców tego regionu. Wiele osób ma rodzinę na zachodzie Europy lub jeździ tam w celach zarobkowych. Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie klientów uruchomiliśmy przejazdy busów z województwa dolnośląskiego do Niemiec.

Nasze wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym pozwala na korzystanie z innowacyjnych rozwiązań, które znacznie skracają czas podróży, jednocześnie zapewniając maksymalny komfort dla pasażerów. Prowadzimy usługi przewozów z Polski do Niemiec w systemie „door to door”. Oznacza to, że naszych klientów zabieramy ze wskazanego adresu w województwie dolnośląskim i zawozimy pod wybrany adres w mieście docelowym. Kursy busami naszej firmy do Niemiec i z powrotem odbywają się regularnie, dzięki czemu łatwiej wybrać dogodny termin wyjazdu.

Komfortowa podróż z województwa dolnośląskiego do Niemiec

  • ekspresowy transport osób z woj. dolnośląskiego do Niemiec
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Przewozy osób do Niemiec z województwa dolnośląskiego

Busy obsługiwane przez naszych wykwalifikowanych kierowców dość często wożą mieszkańców województwa dolnośląskiego, którzy pracują na terenie Niemiec. Jeżdżą z nami także rodziny osób zatrudnionych za granicą. Priorytetem w naszej firmie jest zapewnienie jak najbardziej komfortowych warunków przejazdu. Przewozy osób z Polski odbywają się klimatyzowanymi, wygodnymi busami. Każdy z ośmiu pasażerów może swobodnie rozsiąść się na komfortowych, rozkładanych fotelach i w pełni relaksu odbyć całą podróż.

Bezpieczna podróż do Niemiec z woj. dolnośląskiego

Zawsze staramy się bez przeszkód i niepotrzebnych komplikacji dotrzeć pod wybrany adres. Aby pasażerowie poczuli się jeszcze  bezpieczniej podczas transportu z regionu dolnośląskiego do Niemiec zapewniamy odpowiednie ubezpieczenie na czas trwania podróży. Dodatkowo kładziemy nacisk na regularną kontrolę pojazdów z naszej floty tylko w autoryzowanych serwisach. Uważność i szerokie kompetencje pracowników naszej firmy sprawiają, że pasażerowie nie wahają się do nas wrócić, aby odbyć kolejną wyprawę.

Wyjazdy z miast woj. dolnośląskie

Wrocław

 

Busy Wrocław – Niemcy

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

Wałbrzych

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2018 Przewozydoniemiec.pl, Projekt i wykonanie VILARO

Mapa strony