Busy do Niemiec z Wrocławia

Wrocław to miasto, które leży stosunkowo niedaleko naszej zachodniej granicy. Mimo to podróż do Niemiec bywa czasem kłopotliwa. Często nie wiemy bowiem jaki środek transportu wybrać, by dotrzeć na miejsce nie tylko komfortowo, ale również tanio. Jeśli ty również spotkałeś się z takim dylematem, mamy dla ciebie idealną ofertę – busy do Niemiec z Wrocławia, które obsługiwane są przez doświadczonych, wykwalifikowanych kierowców. Nasza firma od ponad 25 lat oferuje bowiem przewozy do Niemiec z Wrocławia.

Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów. Nie ma w tym nic dziwnego – w przeciwieństwie do wielu firm realizujących przewozy osób do Niemiec z Wrocławia oferujemy unikalne rozwiązanie, jakim jest przewóz „door – to – door”. Dzięki temu nie musisz martwić się o dodatkowe środki transportu czy samodzielnie przemierzać miasto z ciężkim bagażem. Odbierzemy cię spod progu własnego domu i zawieziemy dokładnie tam, gdzie chcesz. Nie tylko na terenie największych niemieckich miast, ale również kilkudziesięciu innych miejscowości. Słowem, oferujemy ci transport, którego potrzebujesz.

Zamów busa z Wrocławia do Niemiec

  • ekspresowy transport osób z Wrocławia do Niemiec
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Przewozy osób do Niemiec z Wrocławia

Czym charakteryzuje się nasza firma? Poza wspomnianym wyżej doświadczeniem, możemy pochwalić się nowoczesną flotą pojazdów. Nasze busy to najwyższy standard bezpieczeństwa i komfortu. Znajdziesz w nich dostęp do internetu oraz klimatyzację strefową, dzięki czemu podróż będzie bardzo wygodna. Co więcej, nie zapłacisz za nią wiele. Dbamy bowiem o to, by ceny naszych usług były jak najbardziej atrakcyjne. Przekonało się o tym już wielu pasażerów naszej firmy.

Przewozy paczek do Niemiec z Wrocławia

W tym miejscu, pragniemy poinformować, że oferujemy nie tylko przewóz osób do Niemiec, ale również możliwość przewozu paczek do jednego z kilkudziesięciu miast na terenie kraju naszych zachodnich sąsiadów. Nasi doświadczeni kierowcy dbają o to, by paczki dotarły bezpiecznie i terminowo pod wskazany adres. Co więcej, jesteśmy w stanie zaproponować ci niezwykle atrakcyjne ceny przewozu paczek, dzięki którym możesz sporo zaoszczędzić. Już dziś skontaktuj się z nami i daj znać, czego potrzebujesz!

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2018 Przewozydoniemiec.pl, Projekt i wykonanie VILARO

Mapa strony