Busy do Niemiec z Łodzi

Mieszkańcy Łodzi chętnie podróżują do Niemiec – zarówno w celach turystycznych, jak i zawodowych. Jesteś jednym z nich i zastanawiasz się jak dotrzeć za naszą zachodnią granicę? Spośród wielu dostępnych środków transportu warto postawić na busy do Niemiec z Łodzi. Szczególnie, jeśli wybierzesz ofertę naszej firmy. Podróżowanie busami Polska-Niemcy z Łodzi ma bowiem wiele zalet. Dzięki nim jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżujących. Przekonajmy się dlaczego – poznaj mocne strony naszej oferty!

Przede wszystkim busy do Niemiec z Łodzi, które oferujemy naszym klientom, to nowoczesne pojazdy, które są zadbane, bezpieczne i komfortowe. Wygodne siedzenia, udogodnienia takie jak klimatyzacja czy dostęp do wi-fi sprawiają, że podróż upływa szybko i w bardzo miłej atmosferze. Tym bardziej, że nasza załoga to doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają trasy, po których się poruszają. Dzięki temu podróż nie trwa dłużej, niż to konieczne, a co więcej, pasażerowie naszej firmy są w 100% bezpieczni (chroni ich również ubezpieczenie).

Zamów busa z Łodzi do Niemiec

  • ekspresowy transport osób z Łodzi do Niemiec
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Przewozy osób do Niemiec z Łodzi

Komfort i bezpieczeństwo jazdy to nie jedyne zalety naszych busów do Niemiec z Łodzi. Pragniemy bowiem również poinformować, że nasza firma działa w systemie „door – to – door”. Co oznacza ten termin? Mówiąc najprościej, świadczymy przewozy do Niemiec z Łodzi, które są maksymalnie komfortowym rozwiązaniem dla naszych pasażerów. Odbieramy ich bowiem spod ich domów i zawozimy dokładnie pod adres, pod którym muszą się znaleźć. To nie tylko wygoda, ale i oszczędność czasu naszych klientów!

Przewozy paczek do Niemiec z Łodzi

Obsługujemy kilkadziesiąt miast w Niemczech, dlatego też jesteśmy idealną propozycją dla osób, których nie satysfakcjonuje dojazd do Berlina czy jednej z największych aglomeracji. Z nami możesz dotrzeć dokładnie tam, gdzie chcesz. To jednak nie wszystko – nasze busy do Niemiec z Łodzi przewożą również paczki. Oferujemy ci szybką i bezpieczną dostawę w bardzo atrakcyjnej cenie, będącą ciekawą alternatywą dla drogich przesyłek pocztowych. Przekonało się o tym wielu zadowolonych klientów naszej firmy – dołącz do ich grona!

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2018 Przewozydoniemiec.pl, Projekt i wykonanie VILARO

Mapa strony