Przewozy do Niemiec – województwo lubelskie

Wybierasz się w podróż ze wschodu na zachód? Interesuje Cię pokonanie trasy w komfortowych warunkach? Boisz się latać, a jazda pociągiem wydaje Ci się nieekonomiczna? Chcesz dojechać bezpiecznie pod wskazany adres z praktycznie każdego miasta w województwie lubelskim? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Nie wahaj się i już dziś zajrzyj na stronę, by dowiedzieć się, jak wybrać najbardziej optymalną wersję podróży i zaplanować dogodną trasę.

Nasza firma od przeszło 25 lat jest liderem na rynku transportowym. Dlatego wiemy, że najbardziej atrakcyjną formą przejazdu z Polski do Niemiec jest podróż busem. Realizujemy przejazdy z każdego miasta w województwie lubelskim. Jako jedna z nielicznych firm korzystamy z metody „door to door”, czyli odbieramy klienta ze wybranego miejsca i dowozimy go pod wskazany adres. Komfort i bezpieczeństwo to dla nas priorytety. Dzięki temu przewozy do Niemiec z województwa lubelskiego stały się ogólnie dostępne dla każdego.

Z woj. lubelskiego do Niemiec w 12 godzin

  • ekspresowy transport osób z województwa lubelskiego do Niemiec
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Transport z województwa lubelskiego

Województwo lubelskie jest oddalone od Niemiec o setki kilometrów. Dawniej niektórzy twierdzili, że to prawdziwy „dziki wschód” – miejsce, gdzie nie ma porządnej komunikacji i trudno dojechać do sąsiedniego miasta, a co dopiero do innego kraju na zachodzie. Na szczęście czasy się zmieniły. Powstała sieć dróg krajowych, która znacznie ułatwia przemieszczanie się zarówno z celach turystycznych, jak i zarobkowych. Także wiele firm wyszło naprzeciw potrzebom klientów i stworzono dogodne połączenia między miastami na Lubelszczyźnie a naszymi zachodnimi sąsiadami.

Bezpieczna i szybka podróż do Niemiec

Decydując się na podróż do Niemiec z województwa lubelskiego warto postawić na naszą firmę, ponieważ gwarantujemy bezpieczną i komfortową podróż. Posiadamy nowoczesną flotę 8-osobowych busów marki Ford Transit Custom. Każdy pojazd jest wyposażony w dwustrefową klimatyzację oraz rozkładane fotele, co ma niebagatelny wpływ na samopoczucie pasażerów podczas podróży. Bezprzewodowy internet, a także gniazdo USB przy każdym siedzeniu pozwala na ciągły kontakt ze światem. Takie udogodnienia umilają godziny w trasie i zarazem znacznie skracają czas oczekiwania na dotarcie we wskazane miejsce.

Wyjazdy z miast woj. lubelskiego

Lublin

 

Busy Lublin – Niemcy

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

Puławy

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

Zamość

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

Biała Podlaska

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2018 Przewozydoniemiec.pl, Projekt i wykonanie VILARO

Mapa strony