Busy do Niemiec – województwo małopolskie

Połączenie historii z nowoczesnością – to najbardziej charakterystyczna cecha Krakowa. Wielkie, szklane biurowce sąsiadują z majestatycznymi obiektami sakralnymi czy wiekowymi kamienicami. A wszystko to opasane migoczącą wstęgą Wisły, która przepływa przez miasto. I choć wydawać by się mogło, że to sielankowa kraina, zawsze warto zobaczyć więcej i wybrać się z nami w podróż busem z Małopolski do Niemiec.

Nasza firma zapewnia odpowiednią flotę busów, idealną na zwiedzanie kraju zachodnich sąsiadów. Wybierając się w podróż z województwa małopolskiego nie sposób zapomnieć o takich udogodnieniach jak klimatyzacja, dostęp do bezprzewodowego internetu czy rozkładane siedzenia. Wszystkie te elementy uprzyjemnią godziny spędzone w trasie i sprawią, że jazda nawet z najbardziej odległych zakątków tej krainy upłynie w atmosferze absolutnego relaksu.

Komfortowa podróż z województwa małopolskiego do Niemiec

  • ekspresowy transport osób z woj. małopolskiego do Niemiec
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Przewozy osób do Niemiec z województwa małopolskiego

Dlaczego z województwa małopolskiego warto wybrać się do Niemiec właśnie busem? Wiele osób zapewne zadaje sobie to pytanie. Przecież świetnie funkcjonuje lotnisko w Balicach, a krakowski dworzec PKP przeszedł gruntowny remont i już nie straszy odrapanymi murami. Nawet wypożyczenie samochodu stało się dziecinnie proste. Dostępność środków transportu dziś jest wręcz znakiem rozpoznawczym współczesności.

Bezpieczna podróż do Niemiec z woj. małopolskiego

Mimo tak różnorodnych opcji przewozów to nasza firma oferuje najbardziej komfortowe warunki podróży za przystępną cenę. Wyruszając w trasę do Niemiec z nami nie musisz martwić się, czy Twój bagaż nie jest zbyt duży. Komfortowe busy, jakimi dysponujemy, posiadają bagażniki przystosowane nawet do sporych walizek czy pakunków. Możesz zapakować dodatkową sukienkę, kilka książek lub masę upominków dla przyjaciół z zachodu. Dojadą bezpiecznie razem z Tobą we wskazane miejsce.

Wyjazdy z miast woj. małopolskie

Kraków

 

Busy Kraków – Niemcy

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

Tarnów

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2018 Przewozydoniemiec.pl, Projekt i wykonanie VILARO

Mapa strony