Busy do Niemiec z Krakowa

Mieszkasz w Krakowie i szykujesz się do wyjazdu do Niemiec? Z pewnością zastanawiasz się jaki środek transportu wybrać. Bilety lotnicze są drogie, pociągi ulegają opóźnieniom, więc może jednak bus? Obawiasz się zapewne, że podróż busem do Niemiec z Krakowa będzie długa i męcząca. Zupełnie niepotrzebnie! Nasza firma oferuje swoim klientom busy do Niemiec, które szybko i komfortowo dowiozą cię na miejsce. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty sporo zaoszczędzisz, ponieważ oferujemy jedne z najbardziej konkurencyjnych cen na rynku. Przekonało się o tym już wielu pasażerów naszej firmy.

Co więcej, dbamy o to, by przewozy do Niemiec z Krakowa były maksymalnie komfortowe dla naszych klientów. Jednym z rozwiązań, które pozwala nam to osiągnąć, jest transport „door – to – door”. Oznacza to, że nasi kierowcy odbierają pasażerów wprost z ich domów i dowożą dokładnie tam, gdzie znajduje się ich cel podróży. Co ważne, obsługujemy kilkadziesiąt niemieckich miast i miejscowości, dzięki czemu możesz skorzystać z tego rozwiązania niezależnie od tego, do jakiego miejsca się wybierasz. Dbamy bowiem o zadowolenie naszych klientów.

Zamów busa z Krakowa do Niemiec

  • ekspresowy transport osób z Krakowa do Niemiec
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Przewozy osób do Niemiec z Krakowa

Co jeszcze charakteryzuje naszą firmę? Przede wszystkim doświadczenie. Przewozy osób do Niemiec z Krakowa to usługa, którą świadczymy już od ponad 25 lat. Nasi kierowcy są doświadczeni i doskonale znają trasy, po których się poruszają – dzięki temu możesz mieć pewność, że dotrzesz na czas szybko i bezpiecznie. Co więcej, podróż będzie również bardzo komfortowa. Nasza flota to nowoczesne i kompleksowo wyposażone busy, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasażerów.

Przewozy paczek do Niemiec z Krakowa

To jednak nie wszystko. nasza oferta skierowana jest bowiem również do osób, które same nie wybierają się do Niemiec, ale muszą przesłać paczkę. Nasze busy Polska-Niemcy to również przewóz paczek w bardzo przystępnych, niskich cenach. Korzystając z naszych usług zapłacisz mniej niż za kuriera. Co więcej, możesz mieć pewność, że paczka zostanie dostarczona pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. Już dziś skontaktuj się więc z nami i powiedz nam czego potrzebujesz. Dołożymy wszelkich starań, byś był zadowolony z naszych usług.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2018 Przewozydoniemiec.pl, Projekt i wykonanie VILARO

Mapa strony