Busy do Niemiec – województwo mazowieckie

Z uwagi na otwarcie granic po wejściu Polski do Unii Europejskiej nasi zachodni sąsiedzi stali się partnerami biznesowym wielu krajowych firm. Dziś Polacy podróżują do Niemiec nie tylko na spotkania służbowe lub delegacje, ale także po to, by odwiedzać rodzinę i znajomych. Historyczne regiony oraz rozwinięte miasta niemieckie są wspaniałą alternatywą dla miłośników zwiedzania. Dzięki ofercie naszej firmy wizyta u cioci w Monachium czy weekend w Berlinie stanie się planem do zrealizowania bez żadnych przeszkód.

Jako przedsiębiorstwo wychodzące naprzeciw potrzebom klientów prowadzimy przewozy do Niemiec z Warszawy oraz wielu innych miast zlokalizowanych w województwie mazowieckim. Mimo wielu rodzajów środków transportu w tym województwie to właśnie busy są najtańszym i najpopularniejszym środkiem transportu. Wykwalifikowani kierowcy zapewnią bezpieczną podróż, oszczędzając pasażerom stresu i zmęczenia, a niezwykle atrakcyjny cennik oraz liczne promocje czynią wyprawę na trasie z województwa mazowieckiego dostępną dla każdego.

Komfortowa podróż z województwa mazowieckiego do Niemiec

  • ekspresowy transport osób z woj. mazowieckiego do Niemiec
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Przewozy osób do Niemiec z województwa mazowieckiego

Warszawa to nie tylko stolica Polski. To również centralny punkt, w którym przecinają się krajowe szlaki komunikacyjne. Decydując się na podróż do Niemiec, warto wybrać firmę oferującą usługi na najwyższym poziomie. Dotyczy to nie tylko konkurencyjnych cen czy optymalnego czasu przejazdu, ale także dodatkowych udogodnień, sprawiających, że podróż będzie jak najmniej uciążliwa. Z uwagi na fakt, że coraz więcej osób wyjeżdża do naszych zachodnich sąsiadów, rozszerzyliśmy naszą ofertę. Poza stolicą obsługujemy również mniejsze miasta na obszarze województwa mazowieckiego.

Szybka podróż z woj. mazowieckiego

Mazowieckie to teren, w którym nie powinno być problemu ze znalezieniem tego typu usługi. Niemniej jednak warto zapoznać się z naszą ofertą. Wyróżnia nas rzetelność oraz indywidualne podejście do klienta. Dziesięciolecia funkcjonowania na rynku przewoźników pokazały, że zadowolony pasażer to swoisty kapitał. Dlatego dbamy, by podróż ze wskazanego województwa odbyła się w przyjaznej atmosferze i w przyszłości kojarzyła się wyłącznie z miłymi chwilami.

Wyjazdy z miast woj. mazowieckiego

Warszawa

 

Busy Warszawa – Niemcy

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

Radom

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2018 Przewozydoniemiec.pl, Projekt i wykonanie VILARO

Mapa strony