Busy do Niemiec – województwo podkarpackie

Różnice językowe w poszczególnych regionach Polski prowadzą niejednokrotnie do zabawnych sytuacji. Mieszkańcy wschodniej części kraju zwykli mówić, że wychodzą na dwór. Na Podkarpaciu można wyjść… na pole. Ale gdy chodzi o przejazd za zachodnią granicę, panuje pełna zgoda nie tylko w wykorzystaniu środków językowych. Polacy, niezależnie od miejsca zamieszkania, uważnie analizują oferty przewoźników i starają się wybrać najbardziej korzystną pod względem czasu oraz opłaty za przejazd.

Nasza firma realizuje przejazdy z Rzeszowa i innych miast w województwie podkarpackim do wybranego miasta w Niemczech. Oferujemy przewóz osób oraz transport rzeczy w systemie „door to door”, co oznacza odbiór ze wskazanego adresu w Polsce i dostarczenie w konkretne miejsce poza granicami kraju. Takie działania niwelują stres związany z dostaniem się do punktu stanowiącego początek podróży. Konieczność znalezienia połączenia pod dokładny adres również została wyeliminowana z listy potencjalnych problemów. Nasze busy do Niemiec nie tylko zabierają klienta z miejsca, które jest dla niego najbardziej wygodne, ale i odstawiają go dokładnie tam, dokąd pragnie się udać.

Komfortowa podróż z województwa podkarpackiego do Niemiec

  • ekspresowy transport osób z woj. podkarpackiego do Niemiec
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Przewozy osób do Niemiec z województwa podkarpackiego

W Niemczech od lat pracują tysiące Polaków zarówno z województwa podkarpackiego, jak też innych regionów. To przede wszystkim im dedykujemy naszą usługę regularnych kursów busami. Zdajemy sobie sprawę bowiem, jak ważna jest dla nich możliwość stałego kursowania nie tylko w okresie świątecznym lub wakacyjnym do kraju, a następnie bezpieczne powroty do miejsca zatrudnienia. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy także rodziny osób przebywających za granicą, które planują odwiedzić swoich bliskich.

Tanie podróże do Niemiec z woj. podkarpackiego

Atrakcyjny cennik naszych usług oraz kompetentni i uczynni kierowcy czynią ofertę naszej firmy najbardziej konkurencyjną na rynku. Swoją działalność opieramy przede wszystkim na rzetelności oraz zaufaniu klientów, którzy od lat korzystają z przejazdów przez nas proponowanych. Wierzymy, że dzięki zapewnieniu odpowiedniego komfortu podróży nawet kilkunastogodzinna jazda nie będzie traumatycznym przeżyciem. A nic nie sprawia nam większej satysfakcji niż zadowolony pasażer, który wróci, by znów z nami pojechać w trasę bez obawy o swoje bezpieczeństwo.

Wyjazdy z miast woj. podkarpackie

Rzeszów

 

Busy Rzeszów – Niemcy

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

Przemyśl

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2018 Przewozydoniemiec.pl, Projekt i wykonanie VILARO

Mapa strony