Busy do Niemiec z Rzeszowa

Myślisz o wyjeździe do Niemiec w celach zarobkowych, a może turystycznych? Jeśli tak, to z nami możesz zrealizować swój plan, bo kursujemy już z Rzeszowa do kilkudziesięciu miast w Niemczech! Cel podróży wybierasz ty, a my dowozimy cię na miejsce, o wyznaczonym czasie. Nasze busy Polska-Niemcy z Rzeszowa wyposażone w wygodne, rozkładane fotele, klimatyzację i ogrzewanie – w zależności od pory roku – sprawią, ze podróż minie szybko i w miłej atmosferze. A miłośnicy serfowania w sieci będą mieć stały, bezpłatny dostęp do Internetu.

Jesteśmy firmą z dużymi tradycjami, działającą na rynku już od ponad 25 lat. To sprawia, że wciąż podnosimy nasze standardy, aby zapewnić pasażerom komfort, wygodę, szybki przejazd, a wszystko to w korzystnej cenie. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów, którzy każdorazowo do nas wracają, bo zaufali naszej marce. Poznaj naszą ofertę, rozkład busy do Niemiec Rzeszów i dołącz do ich grona!

Zamów busa z Rzeszowa do Niemiec

  • ekspresowy transport osób z Rzeszowa do Niemiec
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Przewozy osób do Niemiec z Rzeszowa

Największym udogodnieniem, jakie oferujemy swoim klientom, jest system door- to –door. Oznacza on, że odbieramy cię spod drzwi twojego mieszkania i zawozimy dokładnie pod wskazany przez ciebie adres w jednym z kilkudziesięciu obsługiwanych przez nas miast w całych Niemczech. A ty nie martwisz się czy dotrzesz na czas na bus i nie dźwigasz ciężkiej walizki przez całe miasto. Ogromne doświadczenie naszych kierowców, poparte doskonałą znajomością trasy (oraz jej alternatywnych wariantów) gwarantuje, że podróż będzie szybka i przebiegnie bez zbędnego marnowania czasu.

Przewozy paczek do Niemiec z Rzeszowa

Wiemy, że kilka godzin jazdy daje się mocno we znaki, dlatego nasze busy mają wygodne, rozkładane fotele oraz inne udogodnienia. Oprócz przewozu osób do Niemiec zajmujemy się również przewozem rzeczy do Niemiec. Jeśli chcesz wysłać komuś prezent lub potrzebujesz przetransportować szybko swoje rzeczy – zadzwoń do nas, a my zrobimy co trzeba szybko i tanio. Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty, a twoja paczka dotrze na czas i dokładnie tam, gdzie tego sobie życzysz.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2018 Przewozydoniemiec.pl, Projekt i wykonanie VILARO

Mapa strony