Busy do Niemiec – województwo śląskie

Województwo śląskie to region słynący z przywiązania do tradycji rodzinnych oraz kultu ciężkiej pracy. Analogicznie do panujących tam zwyczajów i nasza firma dokłada wszelkich starań, by sprostać potrzebom klientów. Satysfakcja ze współpracy przedkłada się na wymierne korzyści. Klienci mogą bez przeszkód czerpać z bogatej oferty transportu międzynarodowego z Katowic i innych mniejszych miast województwa śląskiego. Z uwagi na umiejętności naszych kierowców zarówno osoby, jak i powierzone nam przesyłki na pewno trafią pod wskazany adres.

W związku z ogromnym zainteresowaniem podróżami z Polski do Niemiec wprowadziliśmy regularne połączenia między tymi krajami. Dzięki temu osoby, które lubią zwiedzać nowe zakątki, mogą dotrzeć na miejsce już po kilkunastu godzinach. Wybór trasy zawsze jest dostosowany do potrzeb klienta, a ponieważ jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w branży transportowej, potrafimy elastycznie dostosować się do wymagań naszych pasażerów. Tak naprawdę dla nich planowana podróż powinna być jedynie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Komfortowa podróż z województwa śląskiego do Niemiec

  • ekspresowy transport osób z woj. śląskiego do Niemiec
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Przewozy osób do Niemiec z województwa śląskiego

Patrząc na bogactwo sieci komunikacyjnej w Katowicach, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że z tego miasta można bez przeszkód dojechać tak naprawdę wszędzie. Dla busów należących do naszej floty żadna odległość nie jest zbyt duża do pokonania. Realizujemy przewozy osób z województwa śląskiego nawet do najbardziej oddalonych miejsc w Niemczech. Nasze pojazdy są w stanie pomieścić zarówno mniejsze grupy, jak i całe rodziny, a pełnowymiarowe powierzchnie bagażowe sprostają nawet największym walizkom.

Bezpieczna podróż do Niemiec z woj. śląskiego

Wyprzedzamy konkurencję, zapewniając pasażerom podróż w wygodnych, w pełni klimatyzowanych pojazdach, gdzie dostępny jest także bezprzewodowy internet oraz gniazdko USB przy każdym siedzeniu. Połączenie tego faktu z doświadczeniem naszych kierowców, jak również bezawaryjnymi pojazdami sprawia, że każdy przejazd z nami jest zawsze bezpieczny i satysfakcjonujący. Klienci oszczędzają dzięki temu cenny czas i pieniądze, a my odpowiedzialnie zdobywamy ich zaufanie, bo wierzymy, że do nas wrócą i znów wybierzemy się we wspólną drogę.

Wyjazdy z miast woj. śląskie

Katowice

 

Busy Katowice – Niemcy

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

Częstochowa

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

Gliwice

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2018 Przewozydoniemiec.pl, Projekt i wykonanie VILARO

Mapa strony