Busy do Niemiec z Katowic

Pracujesz w Niemczech i chcesz odwiedzić rodzinę lub znajomych? A może wybierasz się tam po prostu na wycieczkę i nie wiesz na jaki transport się zdecydować? Sprawdź naszą ofertę a przekonasz się, że jest ona wprost dopasowana do twoich wymagań! Do Niemiec wyruszamy naszymi busami z wielu miast Polski, w tym z Katowic. Busy mają sporo udogodnień, szczególnie cennych podczas długiej podróży, a mianowicie: klimatyzację, rozkładane fotele, czy dostęp do WiFi. A nasi wykwalifikowani, obeznani z trasą kierowcy zapewnią ci szybki, bezpieczny transport do wyznaczonego celu. Jeśli jeszcze masz wątpliwości – zaraz je rozwiejemy.

Nasze busy do Niemiec z Katowic dają możliwość dotarcia do kilkudziesięciu miast naszego zachodniego sąsiada – zarówno tych większych, jak i tych mniejszych. Jadąc z nami nie musisz martwić się o dodatkowy transport – bo to my podstawimy cię pod same drzwi. Przestrzegamy harmonogramu i dowieziemy cię na czas! Nasze busy do Niemiec z Katowic to wysokiej jakości, doskonale wyposażona flota. Sprawdź nasz rozkład busów Polska- Niemcy Katowice i zaplanuj z nami swoją najbliższą podróż!

Zamów busa z Katowic do Niemiec

  • ekspresowy transport osób z Katowic do Niemiec
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Przewozy osób do Niemiec z Katowic

Nasze busy do Niemiec z Katowic to oferta, z którą powinieneś się zapoznać. Nowoczesne, doskonale wyposażone busy Polska- Niemcy sprawdzą się w każdej, nawet kilkunastogodzinnej drodze, a każdy z pasażerów usadowiony w wygodnym fotelu będzie mógł korzystać z dostępu do Internetu. Miła atmosfera, przyjaźnie nastawieni kierowcy – to gwarancja, że podróż bez względu na jej przeznaczenie będzie udana i zrealizowana na czas. Zadzwoń do nas lub zostaw do siebie namiary na naszej stronie.

Przewozy paczek do Niemiec z Katowic

Przewozy osób do Niemiec są naszym priorytetem, ale wykonujemy również przewozy rzeczy. Dzięki nam prześlesz rodzinie lub znajomym świąteczną paczkę, bo dostarczymy ją do każdego z kilkudziesięciu obsługiwanych przez nas miast, pod wskazany przez ciebie adres. Bez obaw, że gdzieś się ona zagubi. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, w porównaniu z konkurencją. Skontaktuj się z nami, zleć nam dostarczenie przesyłki i już od dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2018 Przewozydoniemiec.pl, Projekt i wykonanie VILARO

Mapa strony