Busy do Niemiec – województwo świętokrzyskie

Gdyby zagrać w skojarzenia i zapytać przechodniów, z czym kojarzy się im województwo świętokrzyskie, znaczna część odpowiedziałaby, że z Sienkiewiczem i jego dziełami literackimi. Jeszcze inni przywołaliby słynny amfiteatr Kadzielnia. Ale na pewno znaleźliby się tacy, którzy wspomnieliby o Łysej Górze, gdzie według dawnych legend odbywały się tajemne sabaty czarownic. Uczestniczki tych spotkań przylatywały na szczyt góry na swoich miotłach. Na szczęście dziś udając się w podróż nie trzeba korzystać z aż tak radykalnych środków komunikacji ani wspomagać się magicznymi zaklęciami.

Wystarczy wejść na stronę internetową naszej firmy i w kilka minut zarezerwować miejsce w busie z każdego miasta w województwie świętokrzyskim do Niemiec. Wybierając się w podróż z naszą firmą decydujesz się na jazdę wygodnym i nowoczesnym busem marki Ford Transit Custom, wyposażonym w wiele udogodnień. Dwustrefowa klimatyzacja, rozkładane siedzenia, bezprzewodowy internet oraz gniazdo USB przy każdym fotelu to u nas standard. Takie elementy wyposażenia umilają czas w podróży i znacznie skracają okres oczekiwania na dotarcie we wskazane miejsce w Niemczech.

Komfortowa podróż z województwa świętokrzyskiego do Niemiec

  • ekspresowy transport osób z woj. świętokrzyskiego do Niemiec
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Przewozy osób do Niemiec z województwa świętokrzyskiego

Wiele osób pyta, co jest najważniejsze podczas planowania podróży? Na co warto zwrócić uwagę, wybierając się w kilkunastogodzinną podróż z województwa świętokrzyskiego do Niemiec? Podpowiadamy – przemyślany wybór odpowiedniej firmy przewozowej. Jedynie przedsiębiorstwo transportowe z odpowiednią renomą daje gwarancję bezpiecznej i komfortowej podróży. Dużym plusem będzie również zoptymalizowanie czasu przejazdu oraz niewygórowana cena za wykonaną usługę.

Tanie podróże do Niemiec z woj. świętokrzyskiego

Nasza firma zatrudnia jedynie wykwalifikowanych kierowców. Rygorystycznie przestrzegamy takich wymagań jak dobra znajomość języka niemieckiego oraz kilkuletnie doświadczenie jazdy na drogach całej Europy. Działamy w oparciu o wszelkie niezbędne licencje i certyfikaty do krajowego i międzynarodowego przewozu osób. Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności, co pozwala nam jeszcze lepiej realizować potrzeby naszych klientów. Działając przez wiele lat w branży zajmującej się głównie przewozem osób wiemy, że tak naprawdę najważniejsze to bezpiecznie dotrzeć do celu.

Wyjazdy z miast woj. świętokrzyskie

Kielce

Busy Kielce – Niemcy

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

Ostrowiec Świętokrzyski

Zadzwoń i zapytaj się o szczegóły.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2018 Przewozydoniemiec.pl, Projekt i wykonanie VILARO

Mapa strony