Busy do Niemiec z Kilec

Potrzebny szybki i niezawodny transport z Kielc do Niemiec? W takim razie dobrze trafiłeś! Bezpiecznie i na czas dowieziemy cię w miejsce przeznaczenia, bo obsługujemy przewozy do kilkudziesięciu miast w Niemczech. A nasze busy Polska-Niemcy Kielce to flota nowych, serwisowanych, wygodnych busów ze wszystkimi udogodnieniami, czyli klimatyzacją i bezpłatnym dostępem do Internetu. Dzięki temu podróż minie szybko i w pełni komfortowo.

Ceny przejazdów nie są wygórowane, ponadto odbierzemy cię spod domu lub mieszkania i dowieziemy pod wskazany przez ciebie adres już u naszego zachodniego sąsiada. Wsiadając do busa nie musisz studiować wnikliwie mapy, bo nasi kierowcy bezbłędnie znają trasy, po których często podróżują. Busy do Niemiec z Kielc to rozwiązanie spełniające wszystkie twoje oczekiwania, bez względu na cel twojej podróży. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj przejazd w dogodnym terminie!

Zamów busa z Kielc do Niemiec

  • ekspresowy transport osób z Kielc do Niemiec
  • 8-osobowe busy zapewniające komfort podróży
  • wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane
  • darmowe WiFi oraz ładowarka USB przy każdym siedzeniu
  • nie ważymy bagażu
  • nasza firma to 20 lat doświadczenia, a każdy nasz kierowca posiada min. 5 lat stażu na drogach międzynarodowych
Wyjazdy z Polski:
  • Wtorek: 5 rano
  • Sobota: 5 rano
Wyjazdy z Niemiec:
  • Środa: 4 rano
  • Niedziela: 4 rano

Potrzebujesz więcej informacji?

+48 530-835-506

Przewozy osób do Niemiec z Kielc

Przewozy osób do Niemiec z Kielc to jedna z naszych najnowszych ofert. Nowe destynacje to więcej możliwości dla ciebie. My ze swojej strony gwarantujemy dotarcie do konkretnego miejsca o wyznaczonym w harmonogramie czasie. Ponadto, dzięki nam możesz wysłać paczkę z prezentami dla rodziny lub inne potrzebne zagranicą rzeczy, które nie zmieściły ci się w podręcznym bagażu – a wszystko to w bardzo korzystnych cenach.

Przewozy paczek do Niemiec z Kielc

Nasze 25-letnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym skutkuje wysoką oceną wśród klientów cyklicznie korzystających z naszych usług – przewozów do Niemiec i transportu paczek. Ciągle rozwijamy swoją ofertę, aby dostosować ją do powiększających się oczekiwań klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami telefonicznie lub za pomocą strony internetowej. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i udajmy się wspólnie w podróż do Niemiec – mamy nadzieję, że nie jeden raz.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy

do kontaktu!

KONTAKT


Copyright ⓒ 2018 Przewozydoniemiec.pl, Projekt i wykonanie VILARO

Mapa strony