PL +48 602 715 702 +48 530 835 506 DE +49 01 726 743 550

Przebieg trasy Lublin – Mannheim przez Puławy, Kozienice i Łódź

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć połączenia z różnych punktów kraju. Proponujemy wiele tras, które cieszą się sporym zainteresowaniem naszych Klientów. Najczęstszą wybieraną trasą jest trasa do Mannheim, ponieważ jest to miejsce pracy wielu Polaków.

Przykładem jest połączenie bezpośrednio z Lublina przez Puławy, jak też przez Kozienice czy przez Łódź. Zaproponowany przez nas przejazd cechuje się małą liczba postojów, co redukuje czas podróży. Taki kurs gwarantuje szybkość przejazdu przez Polskę oraz dostępność dla wielu osób chcących wyjechać busem do Niemiec.

Przebieg trasy Lublin – Mannheim przez Puławy, Kielce i Częstochowę

Zobacz trasę w Mapach Google

Bezpieczeństwo pasażerów przede wszystkim

Przewozy do Niemiec to przede wszystkim duża dbałość o flotę samochodową. Możemy Państwu zapewnić nowoczesne busy, które przewidują potrzeby komfortowej jazdy na dalekie podróże. Każdy bus posiada dostęp do DVD, internetu, jak i też wygodne rozwiązania typu USB przy każdym z siedzeń pasażera. Wiemy, że standardem jest klimatyzacja w czasie upalnych dni, dlatego i takie rozwiązanie proponujemy jako wyposażenie w naszych busach.

Każdy samochód przechodzi przez autoryzowane serwisowanie w ASO, dlatego jesteśmy pewni, że każdy nasz Klient będzie korzystał ze sprawnego busa i bezpiecznego przejazdu. Nasza gwarancja, Państwa bezpieczeństwo.

Na miejsce dojeżdżamy zawsze na czas

Dbając o cenny czas każdej osoby podróżującej naszymi przewozami, wiemy jak ważny jest dojazd o konkretnej godzinie. Wyjazdy czy odjazdy są przewidziane o wczesnych porach, na tygodniu. Dotyczy to również dni weekendowych. Są to stałe godziny połączeń, ponieważ przewidujemy logistycznie całość trasy.

Możemy zapewnić punktualność wszystkich połączeń, ponieważ współpracujemy z doświadczonymi kierowcami, którzy dokładają wszelkich starań, aby podróż przebiegała bez żadnych problemów. Nasi kierowcy posiadają wieloletnią praktykę w połączeniach na trasach Polska – Niemcy. Jest to jeden z naszych priorytetów w oferowanych usługach.

Trasa w Polsce: Lublin – Puławy – Kozienice – Grójec – Łódź – Wrocław – Legnica

Jednym z głównych naszych atutów jest to, iż nasze oferty świadczymy na dużej ilości trasach. Przewozy do Niemiec są organizowane wraz z zaplanowaną trasą w kraju, która dopasowana została do najczęściej wybieranych przez Państwa miast. Oznacza to dostępność oraz dużą elastyczność, która wyróżnia nasze przedsiębiorstwo na tle innych przewoźników. Korzystając z naszych usług można być pewnym, że w większości dużych miast znajdą Państwo nasze busy.

Trasa w Niemczech: Drezno – Eisenach – Frankfurt nad Menem – Mannheim

Proponujemy nie tylko wyjazdy z Polski, ale również przyjazdy z Niemiec. Nasza mapa przewozów obejmuje takie miasta jak Drezno z przejazdem przez Eisenach, Frankfurt nad Menem czy też Mannheim. Są to najczęściej wybierane miasta niemieckie przez podróżnych, dlatego oferujemy wspomnianą trasę, aby jak najbardziej dostosować połączenia na potrzeby Klienta. Nasi kierowcy również znają język niemiecki, co jest niezbędnym elementem na trasach Polska – Niemcy.

Korzystając z oferowanych przez nas usług można być pewnym, że nasza 20-letnia praktyka na rynku gwarantuje jakość wykonywanych usług oraz duże bezpieczeństwo w czasie podróży, jak również tanie połączenia. Oferujemy przewozy dla zorganizowanych grup, jak też i dla osób indywidualnych. Zachęcamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony na facebooku!

Województwa jakie obsługujemy

Kliknij po więcej szczegółów:

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy do kontaktu!

    Plansza informacyjna PFR
    Plansza informacyjna PFR