PL +48 602 715 702 +48 530 835 506 DE +49 01 726 743 550

Przebieg trasy Lublin – Mannheim przez Puławy, Tomaszów Mazowiecki i Łódź

Busy do Niemiec można zarezerwować praktycznie z każdego miejsca w kraju. Gęsta sieć połączeń, którą oferuje nasza firma, jak też częstotliwość odjazdów czy przyjazdów pomaga w dopasowaniu terminu, na którym nam zależy.

Dodatkowo nasze busy wyposażane są w niezbędne, techniczne udogodnienia. Obecnie można skorzystać z nowych, klimatyzowanych samochodów, które wyposażane są w Wi-Fi czy gniazda USB, co wpływa bezpośrednio na bardzo wysoki komfort. Takie samochody sprawdzą się pod czas jazdy na dłuższych trasach, które między innymi są do Państwa dyspozycji na trasie Lublin – Mannheim.

Przebieg trasy Lublin – Mannheim przez Puławy, Tomaszów Mazowiecki i Łódź

Zobacz trasę w Mapach Google

Wyjazdy busem z Lublina do Manhaim

Należy pamiętać, że bezpieczeństwo podroży to podstawa. Dlatego nasz flota posiada busy mające przeprowadzane przeglądy techniczne w autoryzowanych serwisach ASO. Wybierając tak sprawdzony samochód nasz Klient ma pewność bezpiecznego przewozu.

Sprawne pod kontem technicznym busy to gwarancja szybkiego przewozu do Niemiec. Doświadczenie kierowców ma też duże znaczenie, dlatego współpracujemy wyłącznie z kierowcami, którzy posiadają minimum pięcioletnią praktykę na drogach międzynarodowych.

Elastyczna trasa przejazdu busem

To na co warto zwrócić uwagę w naszej ofercie, to dopasowanie przejazdu do indywidualnych potrzeb. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom nasza firma oferuj oferuje wiele ciekawych propozycji. Jedną z nich jest czas odjazdu busów do Niemiec, który dostępny jest już od piątej rano, co ma relatywny wpływ na sam przebieg trasy oraz na docelową godzinę przyjazdu do konkretnego miasta. Brak zbędnych postojów, powoduje, że jazda przebiega szybko, tak aby w 12 godzin Klient mógł dojechać do celu.

Łatwa rezerwacja daje pewność, że miejsce w busie będzie dostępne zgodnie z Państwa życzeniem. Proponowane trasy są stałe, niemniej jednak istnieje możliwość zabrania Klienta z innego miasta. Jest to wygodne rozwiązanie dla wymogów podróżnych. Wspomniana usługa jest standardem w świadczonych usługach naszego przedsiębiorstwa. Co więcej, nasi Klienci mogą liczyć na brak ważenia przewożonego bagażu!

Trasa w Polsce: Lublin – Puławy – Tomaszów Mazowiecki – Piotrków Trybunalski – Łódź – Wrocław

Przed wyjazdem mogą Państwo zapoznać się z samą trasą. Brak przesiadek oznacza szybsze dotarcie do celu. Przykładem jest wyjazd z Puław przez Radom oraz przez Kielce. Tak zaplanowana podróż daje jasność, jakie będzie następne miasto docelowe. Dajemy Państwu busy 8 osobowe, co ma niebagatelne znaczenie, ponieważ mała grupa podróżnych daje wygodę jazdy, tym bardziej, że trasa obejmuje często przejazd przez różne miejsca w Polsce. Komfort jazdy podróżnych jest naszą wizytówką.

Trasa w Niemczech: Erfurt – Frankfurt nad Menem – Wiesbaden – Mannheim

Korzystając z wyjazdu z Niemiec stawiamy na optymalne rozwiązania. Firma mając na uwadze oczekiwania podróżnych daje sposobność wyjazdów do kraju o tak wczesnych porach jak np.: czwarta rano w dni robocze, jak też i w niedziele.

Konkurencyjne ceny już od 250 zł za osobę dają możliwość tanich przejazdów na każdą kieszeń. Proponujemy również kurs z Drezna przez Eisenach oraz przez Frankfurt nad Menem, jak i też przez Mannheim. Mannheim to miasto w zagłębiu przemysłowym Niemiec, stąd proponujemy dojazdy do pracy naszymi busami. Stałe godziny odjazdów pozwalają na logistyczne dopasowanie całej trasy. Jest to jedna z najbardziej uczęszczanych tras w minionych latach wybierana przez naszych Klientów.

Województwa jakie obsługujemy

Kliknij po więcej szczegółów:

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy do kontaktu!

    Plansza informacyjna PFR
    Plansza informacyjna PFR