PL +48 602 715 702 +48 530 835 506 DE +49 01 726 743 550

Bezpieczne przewozy osób do Niemiec

Nasza firma gwarantuje ekspresowy i bezpieczny przewóz osób do Niemiec w atrakcyjnej cenie oraz w krótkim czasie– na miejsce docieramy już w 12h!

Nasza firma daje Ci możliwość szybkiego i niedrogiego przejazdu do Niemiec. Zapewniamy wiele połączeń z różnych miast Polski. Jest to wygodna i bezpieczna forma podróży dla osób, które chcą w niedługim czasie wyjechać do Niemiec lub wrócić do kraju. Jesteśmy firmą o konkurencyjnych cenach i wyróżniamy się spośród innych przewoźników dbałością o każdy aspekt podróży.

Chcesz zarezerwować miejsce?

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń

+48 530-835-506

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu!

Komfortowe podróżowanie z Polski do Niemiec

Dbamy o to, aby oprócz zapewnienia bezpiecznego przejazdu do Niemiec, nasze usługi transportowe były kojarzone z wygodną podróżą.

Naszym klientom zapewnimy bezproblemową i szybką rezerwacje miejsca, darmowy przewóz bagażu oraz darmowe WiFi. Dodatkowo każdy pasażer objęty jest ubezpieczeniem, które jest wliczone w cenę biletu. Działamy w systemie door to door, odbieramy Cię z umówionego adresu i docieramy do wskazanego przez Ciebie celu na terenie Niemiec.

Pełen profesjonalizm

Od początku działalności specjalizujemy się w międzynarodowym przewozie osób do Niemiec, na rynku istniejemy już od ponad 25 lat! Profesjonalizm oraz dynamiczny rozwój to znak rozpoznawczy naszego przedsiębiorstwa przewozowego. Dbamy o Państwa wygodę oraz gwarantujemy bezproblemowy dojazd do Niemiec oraz powrót do Polski.

Decydując się na skorzystanie z naszej firmy, wybierasz gwarancję wysokiej jakości usług, ekspresowy przejazd oraz duże bezpieczeństwo.

Sprawdź nasze trasy:

Trasa Lublin – Mannheim przez Puławy, Kielce i Częstochowę Trasa Lublin – Mannheim przez Puławy, Kozienice i Łódź Trasa Lublin – Mannheim przez Rzeszów, Kraków i Katowice Trasa Biała Podlaska – Mannheim przez Puławy, Radom i Wrocław

Województwa jakie obsługujemy

Kliknij po więcej szczegółów:

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy do kontaktu!

    Plansza informacyjna PFR
    Plansza informacyjna PFR