PL +48 602 715 702 +48 530 835 506 DE +49 01 726 743 550

Przewozy do Niemiec – województwo Dolnośląskie

Miastem, które od wieków funkcjonuje na styku wielu kultur, jest Wrocław. Nawet etymolodzy spierają się o jego nazwę i część wywodzi ją z niemieckiego „Breslau”. O urokach tej metropolii oraz całego województwa dolnośląskiego napisano wiele książek. Istotne są jednak informacje o wpływie niemieckim na kulturę oraz codzienność mieszkańców tego regionu. Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie klientów uruchomiliśmy przejazdy busów z województwa dolnośląskiego do Niemiec.

Nasze wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym pozwala na korzystanie z innowacyjnych rozwiązań, które znacznie skracają czas podróży, jednocześnie zapewniając maksymalny komfort dla pasażerów. Również województwo dolnośląskie obsługujemy w systemie „door to door”. Kursy busami naszej firmy do Niemiec i z powrotem odbywają się regularnie, dzięki czemu łatwiej wybrać dogodny termin wyjazdu.

Województwo Dolnośląskie

Dolnośląskie

Transport z województwa dolnośląskiego

Busy obsługiwane przez naszych wykwalifikowanych kierowców dość często wożą mieszkańców województwa dolnośląskiego, którzy pracują na terenie Niemiec. Jeżdżą z nami także rodziny osób zatrudnionych za granicą. Priorytetem w naszej firmie jest zapewnienie jak najbardziej komfortowych warunków przejazdu. Przewozy osób z Polski odbywają się klimatyzowanymi, wygodnymi busami. Każdy z ośmiu pasażerów może swobodnie rozsiąść się na komfortowych, rozkładanych fotelach i w pełni relaksu odbyć całą podróż.

Bezpieczna i szybka podróż do Niemiec

Zawsze staramy się bez przeszkód i niepotrzebnych komplikacji dotrzeć pod wybrany adres. Aby pasażerowie poczuli się jeszcze bezpieczniej podczas transportu z regionu dolnośląskiego do Niemiec zapewniamy odpowiednie ubezpieczenie na czas trwania podróży. Dodatkowo kładziemy nacisk na regularną kontrolę pojazdów z naszej floty tylko w autoryzowanych serwisach. Uważność i szerokie kompetencje pracowników naszej firmy sprawiają, że pasażerowie nie wahają się do nas wrócić, aby odbyć kolejną wyprawę.

Województwa jakie obsługujemy

Kliknij po więcej szczegółów:

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy do kontaktu!

    Plansza informacyjna PFR
    Plansza informacyjna PFR