PL +48 602 715 702 +48 530 835 506 DE +49 01 726 743 550

Przewozy do Niemiec – województwo lubelskie

Wybierasz się w podróż ze wschodu na zachód? Interesuje Cię pokonanie trasy w komfortowych warunkach? Boisz się latać, a jazda pociągiem wydaje Ci się nieekonomiczna? Chcesz dojechać bezpiecznie pod wskazany adres z praktycznie każdego miasta w województwie lubelskim?

Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Nie wahaj się i już dziś zajrzyj na stronę, by dowiedzieć się, jak wybrać najbardziej optymalną wersję podróży i zaplanować dogodną trasę. Dbając o cenny czas każdej osoby podróżującej naszymi przewozami, wiemy jak ważny jest dojazd o konkretnej godzinie. Wyjazdy czy odjazdy są przewidziane o wczesnych porach, na tygodniu- dotyczy to również dni weekendowych.

Województwo Lubelskie

Lubelskie

Transport z województwa lubelskiego

Województwo lubelskie jest oddalone od Niemiec o setki kilometrów. Dawniej niektórzy twierdzili, że to prawdziwy „dziki wschód” – miejsce, gdzie nie ma porządnej komunikacji i trudno dojechać do sąsiedniego miasta, a co dopiero do innego kraju na zachodzie. Na szczęście czasy się zmieniły. Powstała sieć dróg krajowych, która znacznie ułatwia przemieszczanie się zarówno z celach turystycznych, jak i zarobkowych. Także wiele firm wyszło naprzeciw potrzebom klientów i stworzono dogodne połączenia między miastami na Lubelszczyźnie a naszymi zachodnimi sąsiadami.

Bezpieczna i szybka podróż do Niemiec

Decydując się na podróż do Niemiec z województwa lubelskiego warto postawić na naszą firmę, ponieważ gwarantujemy bezpieczną i komfortową podróż. Posiadamy nowoczesną flotę 8-osobowych busów marki Ford Transit Custom. Każdy pojazd jest wyposażony w dwustrefową klimatyzację oraz rozkładane fotele, co ma niebagatelny wpływ na samopoczucie pasażerów podczas podróży. Bezprzewodowy internet, a także gniazdo USB przy każdym siedzeniu pozwala na ciągły kontakt ze światem. Takie udogodnienia umilają godziny w trasie i zarazem znacznie skracają czas oczekiwania na dotarcie we wskazane miejsce.

Województwa jakie obsługujemy

Kliknij po więcej szczegółów:

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy do kontaktu!

    Plansza informacyjna PFR
    Plansza informacyjna PFR