PL +48 602 715 702 +48 530 835 506 DE +49 01 726 743 550

Przebieg trasy Biała Podlaska – Mannheim przez Puławy, Radom i Wrocław

Trasa Biała Podlaska – Mannheim przebiega przez duże miasta Polski. Wiąże się to z wygodną podróżą bez zbędnych dodatkowych postojów. Mowa tutaj o takich miastach jak Radom, Kielce, Opole czy Wrocław. Stworzona w taki sposób trasa powoduje łatwość wybrania konkretnego miasta, z którego każdy Klient może zacząć podróż do Niemiec.

Duża ilość połączeń zapewnia tanią i łatwą rezerwację miejsc w busie do Niemiec. Oferujemy stałe godziny odjazdów oraz przyjazdów, ponieważ mamy na względzie cały rozkład trasy oraz punktualność naszych busów, co przekłada się na szybką i sprawną podróż.

Przebieg trasy Lublin – Mannheim przez Puławy, Kielce i Częstochowę

Zobacz trasę w Mapach Google

Wyjazdy busem z Białej Podlaskiej do Mannhaim

Mając na uwadze wygodę Klientów uruchomiliśmy najczęściej wybierane trasy przejazdów z różnych miejsc w kraju. Szczególne zainteresowanie trasą Biała Podlaska – Mannheim spowodowało, że została stworzona linia wygodnych i szybkich połączeń pomiędzy tymi dwoma miastami. Mogą być Państwo pewni, że częstotliwość odjazdów jest dopasowana do potrzeb i wymogów różnych pasażerów, które nie zawsze są brane pod uwagę przez inne firmy.

Przewidywany czas przejazdu to tylko 12 godzin, co sprawia, że podróż nie jest męcząca dla Klienta. Busy, które mamy do Państwa dyspozycji spełnią wiele wymogów, tym bardziej, że są nowocześnie wyposażone i oferują wygodną podróż.

Komfortowy i szybki przejazd

Nasze busy to nowoczesna flota ułatwiająca podróż na każdym etapie. Samochody dysponują komfortowymi fotelami, dostępem do internetu oraz klimatyzacją, jak też DVD. Przewóz osób do Niemiec łączy się ze sporymi odległościami, wiedząc o tym postawiliśmy na duży komfort jazdy dla każdego Klienta, aby droga upłynęła przyjemnie i szybko. Bezpieczne przewozy są zagwarantowane przez stałą dbałość o stronę techniczną samochodów, dlatego serwisowanie busów w autoryzowanych punktach zapewnia wysokie bezpieczeństwo.

Flota spełnia wszystkie normy techniczne, jakie są wymagane przez krajowe jak i zagraniczne przepisy. Dodatkowo każdy podróżny objęty jest ubezpieczeniem. Dlatego wsiadając do naszych busów mają Państwo pewność bezpiecznej jazdy, która dodatkowo jest wsparta wieloletnim doświadczaniom naszych kierowców.

Trasa w Polsce: Biała Podlaska – Puławy – Radom – Kielce – Częstochowa – Opole – Wrocław

Busy firmy Przewozy do Niemiec można spotkać w największych miastach. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów ujęliśmy na swojej mapie przejazdów największe miasta, w których można dojechać do Niemiec. Wiemy, że każdy ma swoje indywidualne potrzeby, dlatego wybierając przejazd przez Puławy, Kielce czy Wrocław skorzystaliśmy z dogodnych połączeń związanych z rozbudową dróg szybkiego ruchu w naszym kraju. Oznacza to ominięcie ewentualnych „korków”, co za tym idzie niepotrzebnych postoi, które mogą mieć wpływ na czas dotarcia do docelowego miasta w Niemczech.

Trasa w Niemczech: Drezno – Eisenach – Frankfurt nad Menem – Mannheim

Mamy zawsze wzgląd na Państwa wygodę, dlatego trasy w Niemczech są tak przewidziane, aby bez problematycznie każdy mógł wsiąść w wielu miastach do naszych busów. Z Drezna przez Eisenach czy Frankfurt nad Menem, jak też przez Mannheim można dojechać do Polski. Wiele osób pracuje w Niemczech, dlatego wspomniana trasa umożliwia szybki odbiór z niemieckich miast. W każdy we wspomnianych punktów można rozpocząć podróż będąc pewnym, że cena jaką Państwo zapłacą nie bezie wyrugowana, ponieważ koszt zaczyna się już od 250 zł od osoby.

Województwa jakie obsługujemy

Kliknij po więcej szczegółów:

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy do kontaktu!

    Plansza informacyjna PFR
    Plansza informacyjna PFR