PL +48 602 715 702 +48 530 835 506 DE +49 01 726 743 550

Przewóz rzeczy i paczek do Niemiec

Przewóz paczek realizujemy w ramach naszych regularnych kursów do Niemiec. Gwarantujemy bezpieczny transport przesyłki pod wskazany adres o ustalonej porze.

Potrzebujesz wysłać paczkę do Niemiec? My Ci to umożliwimy, to tego zrobimy to szybko i bezpiecznie! Jako ciągle rozwijająca się firma wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i umożliwiamy przekazanie paczki za pomocą busów kursujących z pasażerami między Polską a Niemcami.

Chcesz zarezerwować miejsce?

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń

+48 530-835-506

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktu!

Jak nadać przesyłkę do Niemiec?

Cała procedura nadania przesyłki jest bardzo prosta. Aby Twoja paczka dotarła do Niemiec należy podać dane osobowe i adresowe swoje oraz odbiorcy w Niemczech, a także podstawowe informacje na temat paczki takie jak wymiary, wagę oraz krótki opis co zawiera paczka.

Transportowane paczki z Lublina do Niemiec pozostają z kierowcą aż do czasu przekazania ich do odbiorcy. Przesyłki odbieramy i dostarczamy osobiście – bez pośrednictwa firm trzecich, dzięki mamy pełną kontrolę nad przesyłką. Gwarantujemy że rzeczy które zostały nam powierzone, będą odpowiednio zabezpieczone, a możliwość ich uszkodzenia bądź zgubienia zostanie całkowicie wyeliminowana.

Gdzie dostarczamy paczki?

Obsługujemy wiele miast w Polsce, zadzwoń do nas w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji. Głównymi miastami, z których odbieramy paczki w Polsce są: Lublin, Chełm, Zamość Rzeszów, Kraków, Kielce, Radom, Warszawa, Częstochowa, Katowice, Łódź, Wrocław, Poznań oraz wiele innych.

m.in.: Berlin, Dresden, Darmstadt, Frankfurt nas Manem, Lipsk, Hanower, Mannheim i więcej.

Każde zlecenie dostosowujemy do potrzeb Klienta, ustalając możliwość transportu, czas i miejsce odbioru i dostarczenia rzeczy. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Decydując się na skorzystanie z naszej firmy, wybierasz gwarancję wysokiej jakości usług, ekspresowy przejazd oraz duże bezpieczeństwo.

Sprawdź nasze trasy:

Trasa Lublin – Mannheim przez Puławy, Kielce i Częstochowę Trasa Lublin – Mannheim przez Puławy, Kozienice i Łódź Trasa Lublin – Mannheim przez Rzeszów, Kraków i Katowice Trasa Biała Podlaska – Mannheim przez Puławy, Radom i Wrocław

Województwa jakie obsługujemy

Kliknij po więcej szczegółów:

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy do kontaktu!

    Plansza informacyjna PFR
    Plansza informacyjna PFR