PL +48 602 715 702 +48 530 835 506 DE +49 01 726 743 550

Przebieg trasy Lublin – Mannheim przez Rzeszów, Kraków i Katowice

Udostępniamy przejazdy z wielu miast Polski. Niezależnie czy Państwo poszukują wyjazdu z południowej czy wschodniej części kraju. Dajemy możliwość przewozu z takich miast jak Lublin, wraz z przejazdem przez Rzeszów, jak też przez Kraków czy przez Katowice. Wyznaczenie właśnie takiej trasy wpływa na godzinę przyjazdu do docelowego miasta, jakim jest Mannheim. Trasy są tak zaplanowane, aby szybko i bez zbędnych postojów dotrzeć do danego miasta.

Wiemy, że nasi Klienci cenią komfortową podróż, dlatego dokładamy wszelkiej staranności do planowanych połączeń. Staramy się unikać niepotrzebnych postojów, co przekłada się na czas jazdy. Szybka i sprawna podróż daje pewność dotarcia do Niemiec w krótkim czasie. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość rezerwacji w naszych busach.

Przebieg trasy Lublin – Mannheim przez Puławy, Kielce i Częstochowę

Zobacz trasę w Mapach Google

Wyjazdy z województwa lubelskiego

Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Lublinie. Realizujemy na terenie wspomnianego miasta wyjazdy do Niemiec umożliwiając również skorzystanie z usługi „door-to-door”, która daje możliwość odbioru osoby z konkretnego adresu. Ta wygodna propozycja ułatwia naszym Klientom zaplanować całą podróż, inaczej mówiąc: expressowo „z lubelskiego od 12h na miejscu” to sposób szybkiego przejazdu do konkretnego miasta w Niemczech.

Zależy nam na zadowoleniu podróżujących osób, które korzystają z naszych busów, dlatego wyszliśmy ze wypomnianą ofertą naprzeciw potrzebom przyszłych i obecnych Klientów.

Odbieramy z wielu miast Polski

Dbając o cenny czas każdej osoby podróżującej naszymi przewozami, wiemy jak ważny jest dojazd o konkretnej godzinie. Wyjazdy czy odjazdy są przewidziane o wczesnych porach, na tygodniu. Dotyczy to również dni weekendowych. Są to stałe godziny połączeń, ponieważ przewidujemy logistycznie całość trasy.

Możemy zapewnić punktualność wszystkich połączeń, ponieważ współpracujemy z doświadczonymi kierowcami, którzy dokładają wszelkich starań, aby podróż przebiegała bez żadnych problemów. Nasi kierowcy posiadają wieloletnią praktykę w połączeniach na trasach Polska – Niemcy. Jest to jeden z naszych priorytetów w oferowanych usługach.

Trasa w Polsce: Lublin – Puławy – Kozienice – Grójec – Łódź – Wrocław – Legnica

Jednym z głównych naszych atutów jest to, iż nasze oferty świadczymy na dużej ilości trasach. Przewozy do Niemiec są organizowane wraz z zaplanowaną trasą w kraju, która dopasowana została do najczęściej wybieranych przez Państwa miast. Oznacza to dostępność oraz dużą elastyczność, która wyróżnia nasze przedsiębiorstwo na tle innych przewoźników. Korzystając z naszych usług można być pewnym, że w większości dużych miast znajdą Państwo nasze busy.

Trasa w Niemczech: Drezno – Eisenach – Frankfurt nad Menem – Mannheim

Proponujemy nie tylko wyjazdy z Polski, ale również przyjazdy z Niemiec. Nasza mapa przewozów obejmuje takie miasta jak Drezno z przejazdem przez Eisenach, Frankfurt nad Menem czy też Mannheim. Są to najczęściej wybierane miasta niemieckie przez podróżnych, dlatego oferujemy wspomnianą trasę, aby jak najbardziej dostosować połączenia na potrzeby Klienta. Nasi kierowcy również znają język niemiecki, co jest niezbędnym elementem na trasach Polska – Niemcy.

Korzystając z oferowanych przez nas usług można być pewnym, że nasza 20-letnia praktyka na rynku gwarantuje jakość wykonywanych usług oraz duże bezpieczeństwo w czasie podróży, jak również tanie połączenia. Oferujemy przewozy dla zorganizowanych grup, jak też i dla osób indywidualnych. Zachęcamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony na facebooku!

Województwa jakie obsługujemy

Kliknij po więcej szczegółów:

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przewozami do Niemiec, jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji.

Zachęcamy do kontaktu!

    Plansza informacyjna PFR
    Plansza informacyjna PFR